O NAS

E-INTELLIGENCE BUSINESS - specjaliści

z branży biznesowej i energetycznej

E-INTELLIGENCE BUSINESS to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w branży doradztwa biznesowego i energetycznego. Już od 2017 roku nieustannie stawiamy przed sobą nowe wyzwania i wyznaczamy sobie coraz to nowe cele. Możemy poszczycić się szerokim gronem zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali i się nie zawiedli. Przez ostatnie dwa lata E-INTELLIGENCE BUSINESS zaangażowała się w działalność związaną z Odnawialnymi Źródłami Energii (OZE), a ściślej rzecz ujmując w sprzedaż i instalacje pomp ciepła. Jesteśmy ekspertami w branży, których cechuje nieszablonowe i profesjonalne podejście do każdego Klienta.

Nasz zespół to cenieni na rynku specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do pracy w zawodzie. Podczas naszej wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma wiodącymi markami. Z dumą korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszych pracowników i partnerów biznesowych w zakresie handlu międzynarodowego, budowania relacji z Klientami z różnych krajów świata. Działamy w wielu branżach – od chemii, poprzez ropę i gaz czy górnictwo, aż po nowe technologie, w tym OZE.

Możemy więc Państwu zaproponować najlepszej jakości sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania. Służymy swoją pomocą podczas zakupu urządzeń. Wykonujemy ich montaż oraz serwis – gwarancyjny i pogwarancyjny. Profesjonalnie podchodzimy do każdego wykonywanego projektu, angażując się w niego od początku aż do końca realizacji oraz zapewniając odpowiednie wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. By móc sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów – zarówno odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych oraz jednostek samorządowych, stale poszerzamy i wzbogacamy naszą ofertę.

E-INTELLIGENCE BUSINESS – stawiamy na zrównoważony rozwój

Dbamy o to, by nasze przedsiębiorstwo spełniało wszelkie kryteria zrównoważonego rozwoju. Ta idea ma olbrzymie znaczenie podczas planowania procesów związanych z wszelkimi obszarami działalności E-INTELLIGENCE BUSINESS. Szanujemy wszystkich naszych pracowników, zapewniając im odpowiednie warunki pracy oraz umożliwiając wszechstronny rozwój i zdobycie doświadczenia oraz potrzebnych do pracy uprawnień. Dbamy nie tylko o ich wykształcenie, ale również bezpieczeństwo.

Cenimy i darzymy szacunkiem każdego Klienta i partnera biznesowego. Dbamy o przyjacielskie relacje i poszanowanie zasad obrotu i płatności. Współpracujemy z Klientami z Polski, a także z zagranicy. Staramy się także być aktywni w środowisku lokalnym, biorąc udział w wielu projektach dotyczących ochrony przyrody, poszanowania surowców naturalnych czy edukacji ekologicznej. Chętnie angażujemy się w wiele inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy i techniki w branży doradztwa biznesowego i energetycznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy. To właśnie Państwa satysfakcja motywuje nas do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy.